Svadobný fotograf

Svadba je ako príbeh, ktorý sa snažím vyrozprávať prostredníctvom fotografií. Pravdivo, ako sa skutočne odohral. Plný jedinečných okamihov, atmosféry a emócii. Nie je to len zachytenie prvého bozku, mladomanželského tanca, či hádzania kytice. To skutočné sa často ukrýva práve medzitým. Ako čítanie medzi riadkami. Tak vznikajú fotografie, ktoré majú dušu. Váš vlastný svadobný príbeh.

Skúsenosti klientov

Nie sme žiadni znalci. Fotografie sa nám buď páčia alebo nepáčia, a tie Rišove sú vždy skvelé. Vie presne vycítiť kde a kedy bude záber vyzerať najlepšie. A aj keď nemáte konkrétne predstavy, s Rišom je to vždy na istotu. Je to profesionál a umelec, ktorý vo fotografovaní našiel svoje poslanie.
Zuzka a Roman Andil
Fotenie bolo veľmi príjemné, uvoľnené a niekedy aj zábavné. Ale zároveň som ho popri obrade, či hostine vôbec nevnímala a vzišli z toho krásne fotky a momentky bez umelého štylizovania sa. Podarilo sa zachytiť tie najkrajšie momenty a úplne bez stresu. Pre mňa ideál a rozhodne odporúčam.
Lucka a Jakub Horáček
Nie sme fanúšikmi svadobných fotografii, kde je všetko sladké, dvojica gýčová a pózy strojené ako z obálky časopisu. Rišo dokázal pravý opak, v ľuďoch zachytil ich vlastnú „človečinu“ a každá fotografia má svoj príbeh. Okrem toho samotné fotenie počas svadby nebolo jedným z bodov programu, ako to býva zvykom a spôsobuje ďalší stres. Bolo nenútené, príjemné a pôsobilo veľmi prirodzene.
Helen a Juraj Španko
Naša svadba bola úžasná a je nezabudnuteľná aj vďaka Rišovým fotkám. Svadobný deň prejde veľmi rýchlo. Je treba tam mať niekoho, kto zachytí všetky drobné detaily, atmosféru a emócie. Aj preto sme si vybrali Riša na ďalšie fotenie portrétov už s našou dcérkou. Prirodzené, spontánne, príjemné - také bolo fotenie s Rišom a presne to cítiť z každej fotky. Nádhera, ďakujeme :)
Monika a Michal Derčalík

Objednajte si svadobného fotografa

Stretneme sa osobne

Strávime spolu prakticky celý svadobný deň. Preto je dôležité, aby ste sa so svojím svadobným fotografom spoznali aj ako ľudia. Dohodneme si, ako bude Váš svadobný deň prebiehať a ako doňho zakomponujeme Vaše fotografické predstavy. Spravíme si aj rande fotenie pred svadbou, aby ste mali spomienku na časy slobodné?

 

Vy si užívate Váš deň, ja fotím

Fotenie prispôsobím Vášmu harmonogramu tak, aby som všetko dôležité zachytil. Fotenie je prirodzené, bez stresu a zároveň nenápadné, aby ste si Váš svadobný deň maximálne užili. Premietneme aj slideshow s výberom prvých momentiek ešte priamo na svadbe? Pustíme k tomu Vašu obľúbenú pieseň a o nezabudnuteľný bod programu máte postarané.

 

Odovzdám finálny produkt

Do 14 dní od svadby sa stretneme a ukážeme si všetky fotografie. Spoločne spravíme výber do Vašej svadobnej fotoknihy – to je predsa Vaša prvá rodinná pamiatka, ktorú si raz s úžasom budú prezerať Vaše vnúčatá. Vyberieme aj fotku, ktorú dáme vytlačiť na rovnaký papier aký používajú vo svetových galériách? Bude to Váš ďalší kúsok umenia, ktorý si doma zavesíte.

 

Páči sa Vám, čo vidíte? Moje svadobné balíky začínajú na 590 €. Ak je to v rámci Vášho svadobného rozpočtu, dohodnite si osobné stretnutie.