Portrétny fotograf

Či je to rodinný portrét, fotenie tehuľky, bábätka alebo Vášho psíka, vždy sa snažím docieliť prirodzené fotografie. Bez prehnanej retuše a štylizácie, ktoré vystihnú podstatu. Najradšej fotím tam, kde sa cítite príjemne. V lese, pri jazere alebo u Vás doma, za použitia prirodzeného svetla. Myslím si, že gýč rýchlo omrzí, ale pekný prirodzený portrét si človek uchová v srdci.

Skúsenosti klientov

Rišo bol s foťákom pri niekoľkých míľnikoch v našom živote. Postaral sa o zachytenie nielen skvelých okamihov ale aj nálady, ktorú sme pri fotení mali (neviem ako sa to robí :). Spätne keď si fotky prechádzam, presne viem, ako sme sa cítili a ako sme si fotenie užili. Vie dobre počúvať a aj keď dostane iba neurčité zadanie, je výsledok stále originálny a stojí za to.
Martina Duplinská
Ten, kto zvládne fotenie s dvoma malými deťmi s úsmevom na tvári si zaslúži metál! A aj napriek nespolupráci najmenšieho člena našej rodiny máme krásne fotky! Ďakujeme!
Julka a Marek Dinka
Obaja nemáme až tak radi fotenie, ale chceli sme mať spomienku na toto pekné obdobie. S Rišom to bolo veľmi jednoduché, mal svoje nápady a zároveň aj rešpektoval naše predstavy. S celým priebehom, atmosférou a hlavne výsledkom sme boli veľmi spokojní.
Miška a Tomáš Macsicza