Blog

Svadobné fotenie | Art Hotel Kaštiel

Pozrite si ochutnávku fotografií, ktoré sa mi podarilo vytvoriť počas nedávneho svadobného workshopu. Nikon škola odviedla perfektnú robotu a do detailov sa jej podarilo nasimulovať komplet svadobný deň. Workshop sa konal v prekrásnych priestoroch Art Hotela Kaštiel v Tomášove a lektoroval mu vychytený český svadobný fotograf Jiří Tvaroh.

Fotenie priestorov a zamestnancov zubnej kliniky | Oradent

Po presťahovaní sa na novú adresu ma zubná klinika Oradent požiadala o nafotenie nových priestorov, vybavenia a zamestnancov. Spojenie architektonickej fotografie s portrétmi bolo veľmi zaujímavým zadaním. Pri fotení architektúry treba dbať na každý detail, zvislé línie musia byť naozaj zvislé, všetky "navyše" prvky treba zo scény odpratať, aby nepôsobili rušivo, treba využiť rôzne uhly pohľadu. S nápomocným tímom zubnej kliniky to išlo všetko veľmi hladko a príjemne. Nafotili sme nielen priestory ambulancií, ale aj pekné dizajnové detaily a portréty všetkých zamestnancov individuálne aj spolu.

Predsvadobné RANDE fotenie v Bratislave

Myslím si, že je dôležité, aby prostredie vystihovalo fotografovaný pár. Keďže budúca nevesta aj ženích sú rodení bratislavčania, rozhodli sme sa rande fotenie uskutočniť priamo v starom meste. Podarilo sa nám pritom skombinovať prírodné aj mestské prostredie. Počas jedného fotenia tak vznikli rôznorodé fotografie, ktoré sa svojim kontrastom pekne dopĺňajú.

Rodinné a tehuľkovské fotenie | Kika, Martin a Tino

Využili sme pekné májové počasie a vybehli nafotiť rodinné a tehuľkovské portréty k Dunaju. S Kikou s Martinom sme fotili už pár rokov dozadu, keď bol ešte Tino v brušku a teraz sme si to zopakovali s novým blížiacim sa prírastkom. Je fajn mať vracajúcich sa spokojných klientov :) Fotky ako vždy nestrojené a prirodzené, krásna spomienka na toto pekné obdobie.

Liptov Ride 2018 | Fotenie eventu

Tento apríl sa konal už tretí ročník unikátnej športovej akcie Liptov Ride v Liptovskom Mikuláši a Jasnej. Spojenie piatich športov – behu, skialpu, freeridu, bicyklu a kajaku. Na štart sa postavilo vyše 70 päť-členným tímov a k tomu 20 jednotlivcov, ktorí prešli celú trať úplne sami. Klobúk dole pred športovými výkonmi. Pre fotografov to bola tiež neľahká výzva, popasovať sa s podmienkami a zachytiť pretekárov v tých najvypätejších momentoch. Celkovo nás bolo 10 fotografov rozdelených po jednotlivých úsekoch trate. Skvelá skúsenosť. O rok sa vidíme znova.